Ben

Merhabalar, kısaca kendimden bahsedeyim.

İçine kapanık, kendini ifade edemeyen bir çocuktum. Hala sözlü iletişimde pek kendimi ifade edemem. Kelimeler birbirine dolaşır, aklım uçar gider. Zaman sanki karşımdakine ışık hızıyla geçiyormuş gibi bir algıya kapılırım. Karşımdakinin zamanını çaldığımı düşünürüm. Tabi artık durum pek de böyle değil. Ama çok kısa bir süre öncesine kadar böyleydi.

Bir şeyleri araştırmaya, sadece okula gidip gelmek ve bomboş bir şekilde yaşamayı rutin hale geldiğini anladığım zaman başladı.

Bir şeyler üretmeyen veya üretmeye çabalamayan insanlar yaptıklarıyla inandıkları tanrı’ya ettikleri birer hakarettir. Bunun size verilen hediyeyi, hediyeyi veren kişinin önünde parçalamaktan bir farkı yoktur.


Bilgisayarıma ilkokul son sınıfta kavuşmuştum. İlk işim o zamanlar Nesquik’in dağıttığı futbol oyunu vardı, onu kurmuştum :) Bu oyun serüveni ortaokula başlayana kadar devam etti. Ortaokul’da HTML ile tanıştım. Yıllar geçti ve kendimce ‘donanımlıyım’ diyebilecek noktaya geldim. Her şeyi bir kenara bırakıp, hayallerimin peşinden gidiyorum..

Sizlere yararlı olabilme ümidiyle, görüşmek üzere..